Talam RPG

Sometha

Go down

Sometha

Pisanie by Sometha on Pią Wrz 27, 2013 2:08 pm

1. Imię: Sometha[N]*R
2. Wiek: 25 lat
3. Rasa: człowiek (ugryziona przez wilkołaka, więcej w historii)
4. Profesja: Złodziejka
5. Ekwipunek i Broń Miecz dwuręczny, sztylet ze zdobioną rękojeścią w kształcie smok i skórzana torba, w której trzyma trochę suchego chleba i swoje pieniądze.
6. St. Nieb.:
Ataku: 5
Obrony: 3

7. Wygląd: Sometha jest średniego wzrostu i pospolitej postury kobietą. Mierzy ok. 170cm. Ma włosy koloru blond sięgające do łopatek. Z natury ma dość jasną cerę, aktualnie lekko opaloną. Jej oczy są w kolorze bardzo jasnego błękitu, kontrastującego z dużymi źrenicami. Ubiera się zazwyczaj w jasny, luźny kaftan, skórzaną kurtkę i spodnie z tego samego materiału. Włosy nosi zazwyczaj luźno rozpuszczone, ale czasem upina je w luźny kok.
8. Historia: Niby nic ciekawego.
Urodziła się w biednej rodzinie, ojciec zmarł krótko po jej narodzinach, a matka chociaż chwytała się każdej możliwej pracy, ledwo zarabiała na utrzymanie swoje i dwójki dzieci. Trzeba bowiem wiedzieć, że Sometha miała starszego o 5 lat brata. Cała rodzina mieszkała w niepozornej chatce na obrzeżach malutkiej, nic nie znaczącej wioski, której położenie nie jest dobrze znane. Sometha kiedy podrosła od razu zaczęła wynajdywać sobie jakieś zajęcia. A to wraz z bratem pomogła sąsiadowi zebra ć jabłka, a to sąsiadka poprosiła ją o kupienie chleba. Zawsze ktoś dawał jej trochę pieniędzy, które od razu oddawała matce.  To nie było jakieś wielkie bogactwo, ale pozwalało przeżyć najbliższe dni. Pewnego dnia (Sometha miała wtedy 16 lat) do wioski przybył starszy człowiek. Mówiono, że kiedyś był wielkim wojownikiem, ale kto może coś wiedzieć w takiej dziurze. Dziewczyna postanowiła iść do przybysza i po prostu popytać. No i dowiedziała się, że to co mówili ludzie to prawda. Sometha zapragnęła nauczyć się walki. Nie mogła się tylko zdecydować czy woli łuk, kuszę czy miecz. Spróbowała wszystkiego. Najwygodniej było jej walczyć mieczem, dwuręcznym, choć na początku miała niewielkie problemy z utrzymaniem go. Znów minęło sporo czasu zanim zdarzyło się coś ciekawego. A było to całkiem niedawno. Nocą grupa rozbójników napadła na wioskę. Sometha razem z kilkoma mężczyznami próbowała opóźnić grupę, żeby ludzie, którzy nie umieli posługiwać się bronią uciekli. Stało się tak, że z dachu oderwała się belka i przygniotła dziewczynę. Ostatnie co Sometha zapamiętała to straszny ból ręki. Straciła przytomność. Szczęśliwym trafem wydostał ją brat. Dowiedziała się, że dwa dni leżała nie przytomna z wysoką gorączką. Zapytała o swoją poszarpaną rękę. Okazało się, że ugryzł ją wilkołak.  Postanowiła opuścić wioskę, żeby podczas pełni nie narobić kłopotu. Dotarła tutaj.
9. Charakter: Sometha jest bardzo śmiałą i odważną osobą. Często działa bez uprzedniego zastanowienia się. Ukrywa swoją milszą stronę pod skorupką ironii i złośliwości. Nowo poznanym osobom trudno z nią wytrzymać, ale jeśli ktoś się do niej przyczepi i będzie wytrwały to może stanie się trochę milsza. Ostatnio zrobiła się bardziej nerwowa i zaczęła częściowo kierować się instynktem.
10. Rodzina: Matka została w rodzinnej wiosce, brat wędruje po świecie.

11. Talent: Jest trochę silniejsza niż inni ludzie z powodu ugryzienia przez wilkołaka i ta siła do czasu pełni będzie stopniowo wzrastać.
12. Słaba strona: Nie jest zbyt zwinna, więc może się jej zdarzyć wpadka podczas próby kradzieży.


Ostatnio zmieniony przez Sometha dnia Pią Wrz 27, 2013 3:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sometha

Posty : 8

Powrót do góry Go down

Re: Sometha

Pisanie by Sometha on Pią Wrz 27, 2013 2:09 pm

Wszystko poprawione

Sometha

Posty : 8

Powrót do góry Go down

Re: Sometha

Pisanie by Administrator2 on Sob Wrz 28, 2013 1:13 pm

No dobra Sometha, dodaj sobie jeszcze swój prezent do ekwipunku dostajesz amulet, który uchroni cię od 3 czarodziejskich ataków (tych słabszych typu znaki i pierwszy i drugi poziom czarów)... Jesteś stuprocentowa przekonana co do złodzieja?

Administrator2
Admin
Admin

Posty : 202

Powrót do góry Go down

Re: Sometha

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach