Talam RPG

Szalony White

Go down

Szalony White

Pisanie by Szalony White on Pon Paź 21, 2013 10:15 am

1. Imię:

  Jonathan White per Szalony *R. Ten przydomek sobie sam wymyśli, bo przecież może.

2. Rasa:

  Powstał z samego źródła zła, gdzie nie zaznał dobra.
  Demon

3. Profesja lub dziedzina magii :

  Czarna Magia

4. Ekwipunek:

  Fajka i kilka miedziaków. Niestety przepił prawie wszystko, bo w sumie czemu nie?

5. Uzbrojenie:

  Ma niezwykłe uwielbienie do broni obuchowych. Lubi patrzeć na to jak pod wpływem siły czaszki i kości zostają miażdżone. Dlatego jego uzbrojeniem jest kiścień składający się z dwóch bijaków. Obydwa najeżone groźnie i nieprzyjemnie wyglądającymi kolcami.

6. Historia, wygląd i rodzina* :

 • Wygląd:


  Jego prawdziwa postać demona jest szkaradna i paskudna. Jest nieprzyjemnie wyglądającym stworzeniem, które zamiast włosów ma białą grzywę jak lew i białą brodę. Przypomina umięśnionego, zmutowanego niedźwiedzia z przesadnie rozrośniętymi mięśniami. Jego głowę zdobią cztery rogi.
  Dlatego woli być w ludzkiej postaci. Choć jest grzesznym stworzeniem, woli pozostać inny niż reszta i błąka się po świecie, pozostając w postaci, która kiedyś była jego prawdziwą i ludzką. Białe kosmyki włosów opadają na jego twarz. O jego nieludzkości mogą świadczyć niezywkle niebieskie, wręcz lodowe oczy. Czasem ma się wrażenie, że błyszczą się w ciemności.
  Skupiając się na jego mimice i gestykulacji; ma niezwykle ją rozwiniętą i w pewnych momentach bardzo łatwo go rozczytać. Zdaje się, że kpienie przychodzi mu najlepiej, kiedy tylko to oddaje swoim tonem głosu i ułożeniem kącików ust w pogardliwy uśmiech. Samo spojrzenie tego osobnika potrafi miażdżyć.
  Jonathan w ludzkiej postaci mierzy 189cm i waży 85 kg. Kto jak kto, ale on jednak pracował nad masą i rzeźbą swojego ciała.


 • Charakter:


  Dziwny oraz zmienny. Jest to istota zła, więc się złości prawie co chwilę. Lubi kląć pod nosem lub na głos i najlepiej na głos. Lubi się wyżywać na wszystkim i na wszystkim co żyje i najlepiej na tym, co żyje. Nie patrzy na innych. Można by rzec, że jest całkowicie pozbawiony sumienia, bo przecież demony nie posiadają czegoś takiego, prawda? Ale w Szalonym jednak siedzi cząstka jego człowieczeństwa, gdzieś cicho w jego duszy podpowiada mu i sprawia, że w pewnym momencie może się wahać, ale to szybko jednak zostaje tłumione. Jego naturą, jak na demona przystało, jest nakręcanie się i śmianie się z cierpienia.
  Jeżeli ktoś chce porozmawiać z Szalonym, to on z chęcią się zgodzi, ale prędzej czy później w jego głowie zrodzi się plan, by zepsuć czyiś humor, ewentualnie zdrowie. Lubi takie zabawy, bardzo go śmieszą i dowartościowują. Jest niesamowitym egoistą.
  Ponadto demon jest istotą, która przeważnie nie za wiele myśli, bo kieruje się złością. To jednak nie świadczy o tym, że nie jest inteligentny. Robi wiele rzeczy, o których sam jeszcze nie wie, a dowiaduje się o nich w momencie, gdy to zrobi. Jest niezwykle spontaniczny i niepoczytalny.

  Im więcej przebywa wśród ludzi, którzy okazują dobra, tym bardziej on się zaczyna go uczyć.


 • Rodzina:


  Nie ma. Nawet z tymi tej samej rasy się nie brata, ponieważ nie widzi takiej potrzeby.


 • Historia:


  Jego historia w drobnej mierze nie jest powalająca. W piekle się narodził z grzesznych dusz, choć podobno był kiedyś aniołem, nic z tego nie pamięta. Zapomniał, co to dobro, zapomniał co to Światłość. Gardzi Niebem i krzywi się teatralnie na wzmiankę o bóstwach.
  Jakiś czas później postanowił rozprostować swoje kości i wyszedł na ziemie Talam. Mając styczność z wieloma istotami nie obeszło się oczywiście bez doznania jakiegokolwiek dobra. Oczywiście jego naturą było gardzić tym, ale z drugiej strony zaczęła się odzywać w nim jakiś cichy głosik. Do dziś go to irytuje i za wszelką cenę chce sobie udowodnić, że jest zły do szpiku kości.
avatar
Szalony White

Posty : 1

Powrót do góry Go down

Re: Szalony White

Pisanie by Administrator1 on Wto Paź 22, 2013 1:59 pm

Postać ciekawa i odważna. Mimo złudzenia sam tekst zajmuje kartkę A4 w Wordzie Very Happy Wszystko się mniej więcej zgadza. Z aspektów fabularnych - nie możesz być od początku czarnym magiem. Mogę Ci zaproponować 3 poziom wiedzy magicznej w jakiej chcesz dziedzinie oprócz nekromancji,w której możesz to uzyskać 2. Tak na początek.
Teraz błędy językowe. Jest ich nie wiele. Wystarczy wkleić ten tekst do worda a zobaczysz, w których miejscach jest coś podkreślone na czerwono lub zielono Wink
C.d stopni nieb. to daj sobie albo 4 do ataku a 5 do obrony lub na odwrót. wybór należy do ciebie Very Happy
avatar
Administrator1
Admin
Admin

Posty : 84

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach