Talam RPG

KP Anino Veri

Go down

KP Anino Veri

Pisanie by Anino Veri on Sro Gru 17, 2014 8:50 pm

1. Imię: Mianuje siebie Anino Veri…[/color] *R
2. Wiek: Na tym padole błąka się już 56 lat Elfickich czyli ok.23 lat ludzkich…
3. Rasa: Jest Mrohocznym Elfem…[NZ]
4. Profesja: Trudni się on cichym i masowym zabijaniem istot wszelakich… Czyli jak sam opis wskazuje jest skrytobójcą …
5. Ekwipunek i Broń Przy przed ramieniu przymocowany ma zakrzywiony sztylet z rączką zakończoną ostrą głową smoka, a na pasie przy starym kirysie ma przymocowane 3 nożyki do rzucania…

6. Wygląd: 7. Historia: 8. Charakter:
Było ciemno, mokro i ogólnie nie przyjemnie. Głównym traktem podążał średnio zamożny, zmarznięty, ciemno ubrany urzędnik. Blask księżyca swoją poświatą oświecał jego przestraszoną twarz … Trzymał coś kurczowo za pazuchą, jednak nie dało się ocenić co to jest. Zbliżał się on do jeszcze ciemniejszego zaułka gdy coś przed nim, jak mu się wydawało przeleciało. Było to ciemne i bardzo straszne, w związku z tym urzędnik przyśpieszył kroku… Już miał skręcić gdy ktoś krzyknął jego imię zza pleców…  Powoli się obrócił, zobaczył wysoką, smukłą sylwetkę stojącą na chodniku. Nie zdążył rozpoznać kto to, gdyż po chwili pomiędzy jego oczami i w okolicach serca znalazły się dwa rzucone nożyki. Uśmiercony padł na bruk… Tym kimś okazała się pewna mroczna elfka, która podeszła do niego i wyciągnęła tylko dwie rzeczy. Pismo oraz zawiniątko ,które rozpakowała i szybko wsadziła pod rękaw swojego długiego płaszcza…
Mała Anino wychowywała się w rodzinie Drowów, która posiadała bardzo długą tradycję. Jedną z nich było to, że ojciec przekazywał swojemu najzdolniejszemu synowi lub córce drogocenny zakrzywiony długi sztylet z rączką w kształcie ostro zakończonej głowy smoka… Po wyborze kto dostanie ten artefakt, tata musiał nauczyć dziecka krwawego fachu.
Nigdy się nie zdarzyło w historii rodziny aby sztylet przejęła kobieta, jedynym wyjątkiem byłą właśnie Anino. Była ona jednym z „środkowych” dzieci, jednak charakterem i siłą fizyczną dorównywała swoim o kilka lat starszym braciom. Po mimo dużych umiejętności, ojciec nie chciał właśnie jej powierzyć rodzinnego skarbu. Dostał go jej najstarszy brat. Jednak wpadł on w zasadzkę podczas pracy, zamordowano go i odebrano sztylet. Ze zwłokami powrócił jedynie pokrowiec na ostrze doczepiany do przedramienia. Wtedy już jako nastolatka Anino postanowiła, że odzyska własność jej rodziny.
Wyrosła na bardzo urodziwą kobietę. Jej włosy były czarne w srebrne paski, miała wyraźną lecz delikatną twarz. Uwielbiała i nadal ubustwia obcisłe koszulki z głębokim dekoltem oraz długie płaszcze. Zwykła zawsze chodzić w swoim kirysie ukrytym pod koszulkami. Był to bardzo specyficzny kirys ponieważ mimo tego, że odsłaniał piersi to jednak klatka piersiowa była odpowiednio chroniona.
Była bardzo odważna i zaparta. Już w tamtym okresie dostała przydomek Veri co wraz z jej imieniem dawało „cień krwi”. Znana ze swej bezwzględności detronizowała wszystkich, którzy mogli się przyczynić do kradzieży sztyletu. Po wielu latach znalazła w końcu kogoś kto posiada jej skarb. To właśnie historię jego odebrania opowiada tekst na samym początku...
Teraz Veri przybywa do was aby w końcu w wypełniać swój rodzinny fach…
9. Rodzina: Żyje sobie już spokojnie gdzieś na terenach Drowów…

10. Umiejętności:Umie się poruszać cicho jak kot, nie wydając żądnego dźwięku, nawet liście boją się pod nią szeleszczeć. Jak wiadomo była świetna w zabijaniu wpływały na to ponad naturalnie szybkie cięcie oraz umiejętność celowania i trafiania w ruchu.
11. Słaba strona:Jest nimfomanką, łatwo ją podniecić (nawet sama się sobą podnieca), uprawiała by seks z każdym i wszędzie.

12. POZIOM 1

13. Inne konta Ethi da Bow
avatar
Anino Veri

Posty : 47

Powrót do góry Go down

Re: KP Anino Veri

Pisanie by Administrator1 on Nie Gru 21, 2014 1:48 pm

Dobrze przeniesiona. Akcept, dodaj posta tam, gdzie trzeba Very Happy
avatar
Administrator1
Admin
Admin

Posty : 84

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach