Talam RPG


Join the forum, it's quick and easy

Talam RPG
Talam RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zielone Pagórki

3 posters

Go down

Zielone Pagórki Empty Zielone Pagórki

Pisanie by Administrator2 Sro Mar 13, 2013 6:44 pm

Aż po horyzont rozciągają się pagórki, pokryte soczystozieloną trawą. Nie "szpeci" ich ani jeden kwiat, czy chwast. Nie rosną tu drzewa, ani krzewy. Wszystkie źdźbła są niemal tej samej wielkości i powiewają na delikatnym, orzeźwiającym wietrze, który często odwiedza te tereny. To przyjazne, spokojne miejsce, które napawa wszystkich nostalgią.

Administrator2
Admin
Admin

Posty : 202

Powrót do góry Go down

Zielone Pagórki Empty Re: Zielone Pagórki

Pisanie by Anino Veri Pią Paź 11, 2013 8:30 pm

Wiatr wiał pomiędzy pagórkami faliście poruszając źdźbła trawy. Widok przypominał mi lekko wzburzone morze. Dobrze jest czasem wyjść poza teren swojej kwatery i pooddychać pełną piersią, wśród zielenie natury. Ciekawe jak to powstało. Trawa w żadnym miejscu nie sięgała ponad kostki... Magia ? Może niziołki coś tutaj wypasają... Myszy ?
Wspięłam się powoli na kolejny pagórek. Nogi uznaje za rozruszane, forma wraca Smile. Pogoda była wręcz idealna. Słońce tylko od czasy do czasu zakrywała drobna, puszysta chmurka. Wiatr muskał mą twarz. Ściągnęłam płaszcz z mych szanownych ramion i rozłożyłam go na miękkim podłożu... Tyle pięknych i samotnych chwil. O czym by tu porozmyślać. Może o zabijaniu? Czyjaś śmierć jest taka przyjemna..
Anino Veri
Anino Veri

Posty : 47

Powrót do góry Go down

Zielone Pagórki Empty Re: Zielone Pagórki

Pisanie by Dechirie le Soleil Pią Paź 11, 2013 8:37 pm

Biegłam przed siebie. Mimo całej tej przestrzeni nie czułam się wolna. Zaburzono moją prywatność. Stare czasy miały już nigdy nie wrócić. A przynajmniej nic nie będzie takie samo. Teren to opadał, to się podnosił, lecz ja nie wiedziałam gdzie jestem. Nie obchodziło mnie to. Słońce leciutko przygrzewało, niebo było bezchmurne, ale nie poprawiało mi to humoru. Oczy niespokojnie rozglądały się na boki, wciąż czujne, mające w pamięci niedawne męczarnie. Ledwo zauważyłam jakąś sylwetkę. Postać stała na którymś wzniesieniu i widziałam tylko jej ciemne kontury. Zatrzymałam się na czubku wzniesienia i zwolniłam oddech.
Dechirie le Soleil
Dechirie le Soleil
Nowicjusz
Nowicjusz

Posty : 23

Powrót do góry Go down

Zielone Pagórki Empty Re: Zielone Pagórki

Pisanie by Anino Veri Czw Paź 17, 2013 7:20 pm

Wzdrygnęłam się... Ile czasu to już minęło ? Ostatnią myślą, była śmierć i widok znanej a jednak obcej osoby.Co to mogło być? Wstałam z płaszcza. Musiałam zasnąć... Nie było jednak późno, jednakże robiło się już zimno... Czas iść do lasu i rozbić obóz. Zarzuciłam płaszcz na siebie, torbę swobodnie zawiesiłam na ramieniu i poszłam przed siebie...
Anino Veri
Anino Veri

Posty : 47

Powrót do góry Go down

Zielone Pagórki Empty Re: Zielone Pagórki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach