Talam RPG


Join the forum, it's quick and easy

Talam RPG
Talam RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

3 posters

Talam RPG :: Poza grą ::  :: Dyskusje

Go down

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie! Empty Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

Pisanie by Administrator2 Pią Wrz 20, 2013 1:12 pm

Yyy... No. Spodziewaliście się drobiu?
Nie to zwykły offtop. Gadamy o czym chcemy na NAJRÓŻNIEJSZE tematy ;p

Administrator2
Admin
Admin

Posty : 202

Powrót do góry Go down

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie! Empty Re: Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

Pisanie by Michael Nie Sty 12, 2014 1:09 pm

Hm... Pozwolicie, że podsunę trochę pomysłów? c:
Widziałem, że na fb jest fanpejdż forum (dałbym link, ale użytkownicy, którzy są mniej niż 7 dni na forum nie mogą wrzucać linków). Aczkolwiek, jest tam jedyne 12 lajków, a aktywność... Szkoda gadać. Nie byłoby wygodniej zrobić otwartą grupę i tam wszystkim się zajmować?
+przydałaby się reklama! Forum istnieje od... Września? A jest zarejstrowanych 19 osób. Niewiele! Prawie nie ma z kim pisać. Nie wiem, czy już sobie daliście spokój z tym wszystkim, czy jak, ale... Przecież tu wszystko ma szansę odżyć, wystarczy tylko trochę chęci c:
Michael
Michael
Łucznik
Łucznik

Posty : 10

Powrót do góry Go down

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie! Empty Re: Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

Pisanie by Administrator1 Nie Sty 12, 2014 1:46 pm

Dzięki za cenne uwagi. Niestety z aktywnością było tak źle, że forum samoistnie przeszło w stan hibernacji więc i na fejsie nie było o czym pisać. Z reklamą jest inny problem, fora często ignorują nasze prośby ze względu na ilość osób grających i zarejestrowanych. Jeżeli masz czas a znasz kilka for, na których możemy się reklamować to podaj linki( w związku z ograniczeniem rób tak aby nie było to czytane jako link).
Domyślam się, że grałeś/łaś na innych forach i masz jakieś doświadczenie a to zawsze nam się przydaje. Bo Co kilka głów to nie głowy administratorów. Masz pomysły, chęci lub uwagi? Pisz, na pewno to nagrodzimy (w przyszłości Wink )
Administrator1
Administrator1
Admin
Admin

Posty : 84

Powrót do góry Go down

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie! Empty Re: Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

Pisanie by Administrator2 Sob Sty 18, 2014 1:23 pm

Tak. Ja też skomentuję. Wypada ;P
Dosyć szybki mam zapłon. Bywa. Zgadzam się, że 19 użytkowników to niewiele, ale właśnie z reklamą (jak to zauważył Admin1) są problemy. W bannery nie zawsze wchodzą, ludzie też nie zawsze chcą się wymieniać. To, że forum na fb polajkowało 12 osób, to już nie moja wina. Nie będę zmuszać do tego ludzi. Pomysł z otwartą grupą, jakiś jest, lecz szczerze przyznam nie wiem, czy to by pomogło. Mam, nadzieję, że trochę tak [słyszysz Adminku1 masz nowe zadanie :3 ).
Nie brak nam chęci, bo chociaż jest jak jest i wyszło jak wyszło, to jednak trochę pracowaliśmy nad tym forum. W pewnym momencie (dokładnie, chodzi o tą hibernację) nikt nowy się nie pojawiał, niewiele osób pisało... No i forum zastopowało. Mimo to, Ty ruszyłeś forum (byłeś pierwszym zarejestrowanym użytkownikiem po tym czasie) i chwała Ci za to. Sposoby na rozreklamowanie forum wciąż staram się wymyślać, ale jeżeli masz coś jeszcze (czy tam linki, czy pomysły) możesz wysyłać mi na PW. Najlepiej chyba fora, z którymi moglibyśmy się jeszcze powymienieć. Szukałam pewnie nie dość wnikliwie Wink

Do pracy znów! Very Happy bierzemy się za forum porządniej!

Administrator2
Admin
Admin

Posty : 202

Powrót do góry Go down

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie! Empty Re: Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

Pisanie by Michael Pon Sty 20, 2014 9:47 pm

Hm. A czy forum jest zarejstrowanych na jakiś toplistach? Niewiele, bo niewiele, ale myślę, że mogłoby choć trochę pomóc.
Niestety, żadnych for za bardzo nie znam, jeśli mam być szczery - to jest pierwsze, na jakim piszę o tematyce fantasy (na ogół siedziałem gdzieś o tematyce chińskich bajek). Mogę usiąść i także poszukać, gdy znajdę chwilę czasu, aczkolwiek raczej przed moimi feriami (17 lutego) raczej to nie nastąpi ._.
Michael
Michael
Łucznik
Łucznik

Posty : 10

Powrót do góry Go down

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie! Empty Re: Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

Pisanie by Administrator1 Wto Sty 21, 2014 8:52 am

Toplisty są zue. Często wygasają a przy naszej ilości graczy nie przebijemy się. Nie musisz szukać jakiś specjalnych for fantasy. Możesz wsadzać na tych na których grasz, tylko daj nam linii to będziemy ich bannery wsadzać :-D
Administrator1
Administrator1
Admin
Admin

Posty : 84

Powrót do góry Go down

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie! Empty Re: Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

Pisanie by Administrator2 Wto Sty 21, 2014 5:44 pm

Toplisty... Nie są uaktualniane. Próbowałam w ten sposób reklamować forum na chyba 7, albo i lepiej, ale nawet nie pojawiły się na szarym końcu. Nie wspominając, że znajdują się na nich fora dawno wymarłe/ zamknięte.

Ale styczność z forami była Wink. Chociaż teraz najczęściej spotyka się pbf-y zwierzęce itd :I .

Jak nie masz czasu (co doskonale rozumiem -,- [ah czemu ferie są tak późno?]), nie musisz na siłę go tracić. Po prostu jeśli wpadniesz na forum z wymianą, to dasz znać ;D
ach te combo odpowiedzi

Administrator2
Admin
Admin

Posty : 202

Powrót do góry Go down

Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie! Empty Re: Sprzedaż pieczonych kurczaków po okazyjnej cenie!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


Talam RPG :: Poza grą ::  :: Dyskusje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach