Talam RPG


Join the forum, it's quick and easy

Talam RPG
Talam RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ragnarok

3 posters

Go down

Ragnarok Empty Ragnarok

Pisanie by Ragnarok Pią Wrz 06, 2013 1:02 pm

Wzór na KP:
1. Imię:Ragnarok
2. Wiek:35
3. Rasa:Ork
4. Profesja:Berserk
5. Ekwipunek i Broń Duża metalowa tarcza z wybitą czaszką na przodzie, Młot jednoręczny jednakrze większy i cięższy niż normalny ponieważ to orczy młot, Hełm metalowy.
6. St. Nieb.: Oby dużo Very Happy
Ataku: 4
Obrony:3

7. Wygląd:Jestem wysokim zielono skórnym orkiem. Jestem umięśniony. Jedyne co noszę z pancerza to rękawice metalowe hełm, jeden lewy naramiennik i nagolenniki. Chodzę z gołą klatą na której mam liczne tatuaże orcze oraz naramiennik. Mam długie czarne włosy a w uszach masywne kolczyki. Na prawym kle mam pierścień. Mam brązowe skórzane spodnie i wysokie skórzane buty.
8. Historia: Bycie orkiem nie jest łatwe zawsze cza walczyć o wszystko i ze wszystkimi. Nikt nie rusza dzieci orków ponieważ będąc dzieckiem mają jedyną możliwość na zabawę. Mnie jakoś zabawa nie kręciła. Wolałem pójść wziąć patyk przywiązać o niego kamień i machać udając że walczę z potworami. Kiedy kończy się 10 lat przechodzi się test sprawnościowy i siłowy który sprawdza czy nadajesz się do walki czy do pracy. Większość z nas nadaje się do walki ale nie wszyscy. Ja poszedłem walczyć. Pierwsze co to musisz wybrać czym chcesz walczyć. Ja poszedłem w ślady mojego ojca i wybrałem młot i tarczę. Na początku nie miałem sił ich nosić ale z czasem mięśnie się wyrabiały i nosiłem tarcze i młot bez problemu. Zaczęły się walki na arenach z banitami, wygnańcami. Za każdym razem gdy kogoś zabiłem pozbawiałem go broni  by potem przerobić te wszystkie bronie i stworzyć jedną dużą tarczę i młot. Nasz Warboss zaczął chorować. Wrogowie to wykorzystywali i zaczęli atakować nas bardziej intensywnie. Bigboss powołał gwardię która miała na celu bronić Warbossa za wszelką cenę. Niestety nie dostałem się do tego oddziału. Naszymi wrogami były Elfy które pozbawiły życia mojego ojca. Walki trwały dniami i nocami bez przerw. Okowie i Elfy padały jak muchy. Pewnego razu kiedy Elfy miały swoje święto postanowiłem przetopić broń i zrobić lepszą ponieważ moja stara już się rozpadała. Zajęło mi to trzy noce, ale kiedy w końcu skończyłem efekt był nieziemski. Od razu wyruszyłem na pole walki. Przybyłem w dobrym momencie. Nie przybiegłem od razu na główny font bo chciałem sprawdzić czy Warboss nadal żyje. Kidy przybiegłem pod jego stanowisko okazało się że walczy on z innymi Elfami ponieważ cały oddział został wybity. Wkurzony zacząłem szarżować na elfy z tarczą i młotem w ręce.  Kiedy już pokonaliśmy Elfy Warboss był już w stanie umierania. Staną na podwyższeniu i oznajmił że beze mnie by nie przeżył i dam mi swój hełm oraz naramiennik. Jednocześnie dał mi tez pierścień na kieł który mógł nosić tylko Warboss. Nie chciałem go ale wszyscy się uparli że mam go zatrzymać. Postanowiłem że wyruszę w podróż by wzmocnić siebie i podejmę władzę gdy wrócę. I tak trafiłem tutaj.
9. Charakter: Jestem cichy. Wiele rzeczy wolę załatwić siłą niż rozmową. Po co gadać jak można zabić. Jeżeli kogoś polubię a chce mu coś zrobić to pobiję go rękami a nie zabiję. Nie jestem honorowy. Mam wielki awers do Elfów. Gardzę bronią dystansową i magią. Boję się wody.
10. Rodzina: Moja rodzina została zabita przez Elfy.

11. Talent: Podczas wkurzenia krwinki w moich mięśniach się tak napinają razem ze skórą że są przez pewien czas nie do przebicia. Tzw Korowa skóra.
12. Słaba strona: Walcząc z kimś mam odkryte plecy więc jeżeli walczę z dwoma osobami to jedna osoba może zranić uderzając w plecy, ponieważ z przodu jest tarcza.

13. Inne konta brak


Ostatnio zmieniony przez Ragnarok dnia Pon Wrz 09, 2013 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ragnarok
Ragnarok

Posty : 7

Powrót do góry Go down

Ragnarok Empty Re: Ragnarok

Pisanie by Administrator2 Pią Wrz 06, 2013 7:04 pm

Po pierwsze Berserk to Wojownik, ale możesz się tak nazywać. Do twojego wyposażenia mamy kilka zastrzeżeń:
Po pierwsze nie napisałeś wszystkich elementów uzbrojenia w odpowiednim polu w kp-tj. Ekwipunek i broń (do czego zaliczamy też uzbrojenie)
Po drugie, jeżeli masz dużą tarczę, to możesz mieć MAKSYMALNIE jedną małą część uzbrojenia.
Po trzecie twój talent jest dobry, ale możesz wykorzystywać go raz na jedną walkę.  I masz wtedy minus jeden do pkt. ataku i plus dwa do obrony.

Teraz to, co do poprawy:
Uzupełnij pole z ekwipunkiem
Rozumiem, że piszesz jako ork i jest to specyficzne- to mi się podoba, ale o ile gramatyka może taka pozostać, to nie rozumiem:
"podczas wkurzenia krwinki moje mięśnie"? No bez przesady.
Zaczął chorować, a nie zaczną
Był w stanie umierania? Był bliski śmierci, ew. Za chwilę miał umrzeć, albo coś takiego
Wolę załatwić siłą. A nie siło
No i przecinki- dużo brakuje przed "że" i "a", a także w normalnych zdaniach, postaraj się postawić chociaż te przed, że, a i,  które/y
Daj sobie 3 do obrony, cztery do ataku i plus jeden gdzie chcesz. Popraw to wszystko i bdz akcpet.

Administrator2
Admin
Admin

Posty : 202

Powrót do góry Go down

Ragnarok Empty Re: Ragnarok

Pisanie by Ragnarok Pon Wrz 09, 2013 7:08 pm

Re Up
Ragnarok
Ragnarok

Posty : 7

Powrót do góry Go down

Ragnarok Empty Re: Ragnarok

Pisanie by Administrator1 Pon Wrz 09, 2013 7:12 pm

Wszystko pięknie, ładnie. Nie zapomnij o dodaniu +1 punkta to st. niebezpieczeństwa i życzę miłej gry ...
Administrator1
Administrator1
Admin
Admin

Posty : 84

Powrót do góry Go down

Ragnarok Empty Re: Ragnarok

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach