Talam RPG


Join the forum, it's quick and easy

Talam RPG
Talam RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karczma pod Wierzbą

2 posters

Talam RPG :: Alainn ::  :: Karczma

Go down

Karczma pod Wierzbą Empty Karczma pod Wierzbą

Pisanie by Administrator2 Wto Maj 14, 2013 7:50 pm

Jest tu trochę nieścisłości ponieważ elficka karczma znajduje się w spróchniałym pniu olbrzymiej wierzby, a nie pod samą wierzbą. W środku można zjeść zarówno wersję obiadu wegetariańską, jak i z mięsem, chociaż konsumując drugą z nich można się narazić na nieprzychylne spojrzenia niektórych trawojadów. To też miejsce pogaduszek i plotek, chociaż zazwyczaj nie mają one dużego znaczenia.

Administrator2
Admin
Admin

Posty : 202

Powrót do góry Go down

Karczma pod Wierzbą Empty Re: Karczma pod Wierzbą

Pisanie by Ethi da Bow Sob Sty 18, 2014 8:04 am

Otworzyłem drzwi. No i niestety górną futrynę miałem na wysokości brody... Ale nie ma się czym przejmować.
Pochyliłem głowę i majestatycznie wszedłem do środka. Wielu się na mnie patrzyło jakby po raz pierwszy widzieli Alogusa. żeby wiedzieli, że jestem kulturalną istotą rzekłem Ethi syn Saturna Pozdrawia was !


Czepiam się kurde. Ale będę! Po to jestem. Masz Alogusa, wiesz... staraj się bardziej. Wiem, że nie zawsze da się napisać wiele i pięknie (teoretycznie minimum masz zrobione), ale to specjalna postać, noooo... Nie chodzi mi tylko o ten post, są jeszcze te poprzednie z Michaelem.
Admin2 ;<
Ethi da Bow
Ethi da Bow
Łucznik
Łucznik

Posty : 19

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

Talam RPG :: Alainn ::  :: Karczma

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach